lab-1

درباره دارونامه دامپزشکی

به منظور گسترش اطلاع رسانی هر چه سریعتر و آسانتر و ارزانتر بین همکاران در جهت اعتلاء و ارتقای توانایی های علمی و آشنایی با تجارب و اطلاعات جدید و به روز داروهای دامپزشکی و نهاده های مرتبط ما را بر آن داشت تا تارنمای دارونامه دامپزشکی را انتشار نماییم . لذا در صورتیکه شما مایل هستید اطلاعات دارویی و یا نهاده های دامپزشکی در تارنمای دارونامه دامپزشکی در اختیار سایرین قرار بگیرد می توانید اطلاعات خود را بصورت فایل word برایمان ارسال نماید تا در کمترین زمان بر روی تارنمای دارونامه دامپزشکی قرار گیرد …..

همچنین در صورتیکه دوست دارید اخبار سمینار، کنفرانس و گرد همایی های و جلسات و کلاسهای اموزشی در خبرنامه ما منعکس و انتشار یابد می توانید این اگهی ها را بصورت فایل Word  و در صورت داشتن تصویر به ما ارسال نمایید.

لازم به ذکر است که فرستادن اطلاعات دارویی  و واکسن بر اساس فرمت و بخشنامه سازمان محترم دامپزشکی کشور که جهت تهیه بروشور فارسی محصولات دارویی دامپزشکی است و فرمت و قالب  ان در کادر پایین اشاره شده است ضرروری و لازم است.

ج- نکات لازم جهت تهیه بروشور فارسی محصولات داروئی دامپزشکی

نظر به اهمیت استفاده صحیح داروهای دامپزشکی و با توجه به تنوع این محصولات نکاتی که می بایست جهت تهیه بروشور (به زبان فارسی) داخل بسته ها یا جعبه رعایت نمود بشرح زیر اعلام میگردد.

1-      نام دارو (غیراختصاصی واختصاصی)

2-      شکل داروئی

3-      حیوان هدف، گونه

4-      ترکیب دارو (نام ومقادیرمواد اصلی و جانبی)

5-      نام و آدرس شرکت سازنده و وارد کننده

6-      دز مصرف در هر گونه حیوانی

7-      روش تجویز

8-      توصیه های لازم در زمان تجویز

9-      زمان پرهیز مصرف

10-  موارد مصرف

11-  موارد منع مصرف

12-  عوارض جانبی

13-  احتیاطات لازم در هنگام مصرف

14-  فقط مصرف دامپزشکی دارد

15-  شرایط نگهداری